Ayırma Duaları Nedir Nasıl Yapılır?

Ayırma Duaları Nedir Nasıl Yapılır?

Ayirma Dualari Nedir Nasil Yapilir 300x300 - Ayırma Duaları Nedir Nasıl Yapılır?
Ayırma Duaları Nedir Nasıl Yapılır?

Ayırma Duaları Nedir Nasıl Yapılır? İnsanlık tarihi boyunca birçok kişinin en fazla araştırdığı konulardan biri olmuştur. Ayırma duaları adından da anlaşılacağı üzere birbirini seven sevgili veya evli olan çiftleri ayırmak ve onların mutluluğunu engellemek için yapılan kara dua ritüelidir. Ayırma duaları sevgili ve karı koca olan kişileri ayırmak için yapılan ve geçmişten günümüze en çok rağbet gören kara dua uygulamaları arasında yer almıştır.

İnsanlık tarihi ile birebir zaman da ilerleyen bu ayırma büyüleri yüzünden nice bitmez denilen evlilikler ve ilişkiler bitmiş birbirini çok seven kişiler adeta birbirine düşman kesilmiştir. Oldukça büyük tesiri olan ayırma duaları birçok insanın uzun yıllardır tercih ettiği bir uygulama haline gelmiştir. Doğru bir şekilde uygulandığında büyük tesirleri olan birçok ayırma duası adı altında yapılan ayırma duaları bulunmaktadır. Fakat bu ayırma dualarından sadece bir kaçının etkisini tam olarak gösterdiği ve çok iyi sonuçlar verdiği bilinmektedir.

Bu yüzden doğru ve etkili olan bir ayırma duası yapmak isteyen kişiler alanında uzman ve nefesi kuvvetli olan bir medyum hocası ile çalışmalı ve ayırma dualarını onlara yaptırmalıdır. Ayrıca birbirini seven iki kişi arasında nifak tohumu ekmek ve onları birbirinden ayırmak veya soğutmak isteyen kişiler soğutma duaları da yaptırabilir. Ayırma duaları gibi oldukça etkili bir uygulama olan soğutma duaları da çok iyi sonuç veren bir dua türüdür.

Ayirma Dualari Hangi Durumlarda Yapilir 300x300 - Ayırma Duaları Nedir Nasıl Yapılır?
Ayırma Duaları Hangi Durumlarda Yapılır?

Ayırma Duaları Hangi Durumlarda Yapılır?

Son dönemlerde iletişimin ve internetin yaygın bir şekilde kullanılması şile birçok ayırma duaları ve buna benzer dualar gün yüzüne çıkmıştır. Aslında geçmişten günümüze kadar gelen ayırma duaları insanlık tarihi boyunca hep olan ve yapılan bir tür uygulamaydı. Fakat günümüzde internetin yaygın olarak kullanılıyor olması birçok rağbeti de beraberinde getirdi.

Ayırma Duaları Hangi Durumlarda Yapılır? şeklinde araştırma yapan birçok kişi ayırma duası yapmak veya yaptırmak istemektedir.  Son dönemlerde internet kullanımının da yaygın olması ile pek çok kişi ayırma dualarına merak salmış ve daha çok ilgi göstermeye başlamıştır. eski dönemlerde ayırma duası ile ilgili olan metinler sadece birkaç web sayfasında yer almaktaydı ve birçok kişi bu yazılara erişemiyordu.

Günümüzde ise internetin var olması ile her isteyen kişi bu bilgilere anında ulaşabilmektedir. Ayırma duaları adından da anlaşılacağı gibi iki kişiyi birbirinden ayırmak ve aralarını bozmak gibi amaçlar ile yapılmaktadır. Oldukça etkili bir dua olan ayırma duaları yapıldığında kişiler birbirini ölümüne de sevseler o iki kişi arasında hiçbir sevgi bağı kalmayacaktır.

Fakat daha önce de konu ettiğimiz gibi ayırma dualarının etkili bir çalışma olması için bir medyum gözetiminde ve nefsi oldukça kuvvetli olan bir medyum tarafından yapılması gerekmektedir. medyum tarafından ele alınan ve yapılan dualar kısa süre içerisinde istenilen sonucu almanızı sağlayacak ve ayırmak istediğiniz kişiler birbirinden tamamen koparak ayrılacaktır.

Ayırma Duası Yaptırmak Günah Mıdır?

Ayırma duası yaptırarak birbirini seven iki kişinin arasını bozarak onları birbirinden ayırmak isteyen kişilerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Ayırma duası yaptırmak isteyen birçok kişinin arkasına sığındığı bahane ise kızım veya oğlum o kişi ile mutlu değil ve daha iyisi ile olması gerekmektedir şeklinde olan bahanelere sığınmaktadır. Aslında her anne baba gibi o insanlar da sevdiği değer verdiği çocuğunun hep iyi olması için uğraşmaktadır.

Fakat bazen ise bencilce davranarak sadece kendi fikirleri ile hareket ettikleri için de çocuklarını pek düşünmüş sayılmazlar açıkcası. Sadece anne babalar değil arkadaşlar çevrede olan kişiler de birbirini seven kişilerin arası bozulsun diye dualar yaptırmak istemektedir fakat ayırma dualarının günah olduğunu düşünerek bu istekten vazgeçen kişilerin sayısı da oldukça yüksek bir rakamdadır.

Ayırma Duası Yaptırmak Günah Mıdır? Şeklinde araştırma yaparak da içerini ferah tutmak istemektedirler. Ayırma duaları aslında günah olan bir durum değildir. Fakat yapılan kişiler bu olaydan tamamen kötü etkilenecekse eğer günah olabilmektedir.

 

Ayırma Duası Yapıldığı Anlaşılır mı?

Ayırma duası yaptırmak isteyen kişilerin en çok merak ettikleri sorulardan birisi de Ayırma Duası Yapıldığı Anlaşılır mı? Şeklinde olan sorulardır. Ayırma duaları eğer tek taraf için yaptırılmış ise bazen anlaşılma durumu da vardır. Çünkü insanlar sevdiği kişi bir an da kendinden soğuduğunda bu işin farklı bir boyutu olduğunu düşünebilmektedir. Fakat iki kişiye de ayırma duası yapılırsa anlaşıma ihtimali de oldukça düşecektir.

 

Ayırma Dualarının Etkileri ile ilgili yazımızı da ayrıca okuyabilirsiniz…

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button