Sevgi Duası Yaptırmak İstiyorum

Sevgi Duasi Yaptirmak Istiyorum - Sevgi Duası Yaptırmak İstiyorum
Sevgi Duası Yaptırmak İstiyorum

Sevgi Duası Yaptırmak İstiyorum

Sevgiye olan ihtiyaç sevdiğimizi kaybetme söz konusu olduğunda farklı alternatiflere yönelerek “ sevgi duası yaptırmak istiyorum ”konulu internette araştırma yapmaya başlıyor. Kimileri sevdiğini kaybetmemek için kendine çeki düzen gösterip sevdiğine daha çok ilgi gösteriyor.

Bazı durumlarda bu işe yararken bazı durumlarda ise yaramıyor. Esas konu belki de sevgiye ya da sevgiliye duyulan ihtiyaçtan kaynaklanıyor. Alternatif çözümler ararken size tek çözüm olarak havas ilimlerinden yardım ve destek almak kalıyor. Sevgi duası yaptırmak istiyorum diye düşünmeye başladığınız andan itibaren gerçek bir hocadan yardım ve destek istemeniz gerekiyor.

Havas ilmine vakıf,  daha önce bu işleri başarmış ve ilmi gerçekten almış bir hocayı seçmeniz önem taşıyor. Sevgi duası yaptırmaya karar verdiyseniz tüm dualarda olduğu gibi niyetinizin iyi ve kalbinizin tamamen temizlenmiş olması gerekiyor. Aynı zamanda hocanızın verdiği talimat ve ritüellere de uygun davranmanız gerekiyor.

Bununla birlikte sevgi duasını yaptığınız andan itibaren duanın etki ve sonuçlarını göreceğinizden şüphe duymamanız önemlidir. Sevgi duanızı yaparken sakin bir ortamda olmanız da önemlidir. Duanızı yaptıktan sonra hayatınızın gündelik rutinine dönmelisiniz. Duanın sonucunu beklemek için hayatınızın akışını değiştirmemelisiniz.

Sevgime Karşılık Bulma Duası

Herkes sevdiğine kavuşmak için her şeyi yapar ve her şeyi göze alır. Ancak sevgi her zaman karşılıklı olmayabilir. Bir taraf çok severken diğer taraf daha az sevebilir ya da hiç sevmeyebilir. Bazı durumlarda sevilen tarafın konudan hiçbir biçimde haberi olmayabilir. Medeni hayatın kuralları içinde sevginize karşılık bulmak için her şeyi yapmış ve de yapıyor olabilirsiniz. Hal böyle olunca, seven taraf için hayat çok zor ve dayanılmaz olabiliyor. Bazıları aşk acısına dayanabilirken bazıları da bu duruma dayanamıyor ve sevgisine karşılık bulması gerekiyor.

Sevgime karşılık bulma duası yaptırmaya karar verdiyseniz düzgün ve gerçek bir hoca ile çalışmanız da fayda olacaktır. Duaların ve isteklerin Allah’tan istendiğini unutmamanız gerekiyor. Bu yüzden duayı yapmadan önce dinimizce haram kabul edilen her şeyden uzak durmanız ve kalbinizdeki tüm kötülüklerden kurtulmuş olmanız şarttır. Kalbinizi arındırmalısınız. Duaların kabul edilmeme gibi bir durumu yoktur. Bu süreçte hayatınızın akışına devam etmeniz gerekiyor. Hayatınızı duanın sonuçlarını beklerken durdurmamalısınız. Dua etkisini göstermeye başladığınızda bu etkileri fark etmeye başlayacaksınız.

gercek medyum orhan hocam 300x124 - Sevgi Duası Yaptırmak İstiyorum

Nişanlımın Sevmesi İçin Dua

Ailenizin ya da yakın çevrenizin isteği ile nişanladığınız kişiye âşık oldunuz. Siz onu seviyorsunuz ama onun sizi sevmediğini düşünüyorsunuz.  Ya da siz çok fazla seviyorsunuz ama nişanlınız size sizin istediğiniz kadar sevgi ve aşk göstermiyor. Medeni ve beşeri dünyada yaptığınız hiçbir şey onun sizi sevmesini sağlayamıyorsanız tek yol gerçek bir hocadan destek almak gibi duruyor.

Nişanlımın sevmesi için dua yaptırmak istiyorsanız duaların geri dönüşü olmadığını bilmeniz gerekiyor. Kalbinizin temiz ve niyetinizin iyi olması da önem taşıyor. Duayı etme döneminizde ise dinin haram kıldığı tüm hareketlerden uzak durmanız da gerekiyor. Dua etki etmeye başladığında nişanlınız sizi sevmeye daha yakın olmaya ve sizinle muhabbetini arttırma yoluna girdiğini göreceksiniz. Bu yüzden de hayatınızı olağan akışında yaşamanız yerinde olacaktır.

Kocamdan Sevgi Görme Duası

Evlilik ya da ilişkilerde zamanla çiftler arasındaki yakınlık ve sevgi bağı zayıflıyor. Hal böyle olunca bu gibi durumlarda en çok yıpranan taraf kadınlar oluyor. Her yolu deneyen kadınlar kocalarından sevgi göremeyince yapacak çok fazla bir şeyleri de kalmıyor.

Böylece kocamdan sevgi görme duası için hocaların kapısını çalıyorlar. Havas ilmine vakıf ve dini çok iyi bilen ve üstattan el almış bir hocadan destek almak son derece önemlidir. Duayı iyi niyetle temiz bir kalple yapmanız önemlidir.

kocayi eve baglama duasi e1662322590789 300x207 - Sevgi Duası Yaptırmak İstiyorum

Sevgi Duası Faydaları

Sevgi duasının etkileri çok güçlüdür. Sevgi duası yaptırdığınızda sevdiğiniz sizinle daha çok vakit geçirmek isteyecektir. En küçük boş vaktini bile sizinle geçirmek isteyecek gece gündüz sizin peşinizde olacaktır. Evinize huzur gelecek içinizdeki sıkıntı bitecektir.

Evinize, ilişkinize ya da evliliğinize mutluluk hâkim olacaktır. Eşinizin ya da partnerinizin gözü sizden başkasını görmeyecektir. Evinizde ve ilişkinizde evinizde yaşanacak bu mutluluk hayatınızın diğer alanlarına yansıyacak ve sizi başarıya ve mutluluğa götürecektir. Sevgi duası etkilerini kısa sürede göstermeye başlayacaktır.

Mucize Sevgi Duası ila ilgili yazımızı da ayrıca okuyabilirsiniz…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button

https://www.medyum.net/